W najbliższym czasie zostanie zaprezentowana koncepcja polityki cenowej energii elektrycznej - Szmyhal

W najbliższym czasie zostanie zaprezentowana koncepcja polityki cenowej energii elektrycznej - Szmyhal

Ukrinform
Minister Energetyki Herman Hałuszczenko wkrótce przedstawi społeczeństwu koncepcję polityki cenowej energii elektrycznej.

Premier Denys Szmyhal powiedział to podczas godziny pytań do rządu w Radzie Najwyższej, donosi korespondent Ukrinformu.

„Ministerstwo Energetyki jest teraz generalnie w kontekście opracowywania ogólnej strategii cen energii elektrycznej, opracowuje koncepcję polityki cenowej państwa dla energii elektrycznej, wspólnej dla wszystkich. Będą korzyści dla wszystkich i ewentualnie odpowiadające im ceny,a nawet ceny rynkowe. Teraz te prace trwają, w niedalekiej przyszłości Minister Energetyki przedstawi je społeczeństwu” - powiedział Szmyhal.

Jak informowaliśmy, do końca czerwca cena energii elektrycznej dla gospodarstw domowych utrzyma się na poziomie 1,68 hrywien za kWh.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-