Ministerstwo Finansów rozmieściło obligacje za 19,1 mld UAH

Ministerstwo Finansów rozmieściło obligacje za 19,1 mld UAH

Ukrinform
Dnia 8 czerwca Ministerstwo Finansów pozyskało do budżetu 19,1 mld UAH na aukcji z plasowania krajowych obligacji skarbowych (OWGZ).

Według Ukrinformu, informuje o tym służba prasowa Ministerstwa Finansów.

„Zgodnie z wynikami plasowania krajowych obligacji skarbowych (OWGZ) w dniu 8 czerwca 2021 roku do budżetu państwa trafiło 19 115 094 534,32 UAH (według kursu NBU)” - czytamy w komunikacie.

Jak poinformował Ukrinform, dnia 1 czerwca Ministerstwo Finansów pozyskało do budżetu 15,9 mld UAH z plasowania krajowych obligacji skarbowych (OWGZ).

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-