Oczekuje się, że ponad tysiąc firm będzie uczestniczyć w AGRO-2021

Oczekuje się, że ponad tysiąc firm będzie uczestniczyć w AGRO-2021

Ukrinform
Otwarcie 33 Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych „AGRO-2021” z udziałem Ministra Polityki Agrarnej i Żywności Romana Leszczenki odbędzie się 8 czerwca o godz. 12:00 w NK „Expocentre of Ukraine” (WDNCH).

Ukrinform został o tym poinformowany przez służbę prasową Ministerstwa Polityki Agrarnej.

„W tym roku ponad 1000 uczestniczących firm z całej Ukrainy zaprezentuje najnowsze osiągnięcia branżowe i innowacyjne rozwiązania, nowoczesne maszyny i urządzenia rolnicze. W Targach AGRO - 2021 wezmą udział firmy z Niemiec, Polski, Chin, Litwy, Włoch, Turcji” - głosi komunikat.

Na Targach odbędzie się 12 specjalistycznych wystaw: ExpoAgroTech, Agrotransport i Logistyka, Biopaliwo, Hi-Tech Agro, Animal'EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Crop and Agrochemia, Organis, Equimir, Modern Farmer, Eco House.

Podczas targów, czyli od dnia 8 do 11 czerwca, odbędą się prezentacje osiągnięć rolniczych z 10 obwodów ukraińskich - donieckiego, żytomierskiego, iwano-frankowskiego, kijowskiego, kirowogradzkiego, lwowskiego, odeskiego, charkowskiego, chmielnickiego i czerniowieckiego.

Ponadto pierwszego dnia wystawy, 8 czerwca, w godzinach od 13:00 do 17:00 odbędzie się IV Forum Agropolityczne poświęcone reformie gruntów i instrumentom finansowania rolników. Drugiego dnia targów, 9 czerwca w godzinach od 11:00 do 14:00, planowana jest konferencja „Organiczne: wiedza, doświadczenie, wynik”.

Oprócz programu biznesowego i wystawienniczego na wszystkich odwiedzających czekają imprezy rozrywkowe: festiwal samochodowy Agro Auto Show, festiwal kulinarny AgroFoodFest oraz festiwal krajowych producentów towarów „FEST UA”.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-