Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,29

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,29

Ukrinform
W poniedziałek 7 czerwca 2021 r. Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 4,9 kopiejek do 27,2914 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 7 czerwca 2021 r. ustalono na 27,2914 UAH za dolara wobec 27,340 UAH za dolara w piątek, kurs wymiany hrywny za euro ustalono na 33,0635 UAH za euro wobec 33,2577 UAH za euro 4 czerwca.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-