Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,44

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,44

Ukrinform
W środę 2 czerwca 2021 r. Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 2,9 kopiejek do 27,4381 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 2 czerwca 2021 r. ustalono na 27,4381 UAH za dolara wobec 27,4674 UAH za dolara we wtorek 1 czerwca, kurs wymiany hrywny za euro ustalono na 33,5335 UAH za euro wobec 33,5116 UAH za euro poprzedniego dnia.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-