Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,42

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,42

Ukrinform
W czwartek 20 maja 2021 roku Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 2 kopiejki do 27,4166 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara na dzień 20 maja 2021 r. został ustalony na poziomie 27,4166 UAH za dolara wobec 27,4368 UAH za dolara w środę, kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 33,488 UAH za euro wobec 33,5319 UAH za euro poprzedniego dnia.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-