Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 8 kopiejek

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 8 kopiejek

Ukrinform
W środę 28 kwietnia 2021 roku Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 8 kopiejek do 27,7715 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny w stosunku do dolara USA w dniu 28 kwietnia 2021 r. wynosi 27,7715 UAH za dolara wobec 27,8558 UAH za dolara we wtorek, kurs hrywny do euro wynosi 33,5577 USD za euro wobec 33,6512 UAH za euro poprzedniego dnia.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-