Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,86

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,86

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy we wtorek 27 kwietnia 2021 r. wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 4 kopiejki do 27,8558 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 27 kwietnia 2021 r. ustalono na 27,8558 UAH za dolara wobec 27,9014 UAH za dolara w poniedziałek, kurs hrywny do euro wynosi 33,6512 UAH za euro wobec 33,6714 UAH za euro poprzedniego dnia.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-