Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 16 kopiejek

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 16 kopiejek

Ukrinform
W poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 16 kopiejek do 27,9014 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny w stosunku do dolara USA w dniu 26 kwietnia 2021 r. ustalono na 27,9014 UAH za dolara wobec 28,0642 UAH za dolara w piątek, kurs hrywny do euro wynosi 33,6714 hrywien wobec 33,8103 UAH za euro w piątek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-