Narodowy Bank Ukrainy osłabił kurs hrywny do 27,98

Narodowy Bank Ukrainy osłabił kurs hrywny do 27,98

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy w piątek, 9 kwietnia 2021 roku, osłabił oficjalny kurs hrywny o 8 kopiejek do 27,9768 UAH za dolara - podał NBU na swojej stronie internetowej, poinformował Ukrinform.

Oficjalny kurs hrywny w stosunku do dolara amerykańskiego ustalono na poziomie 27,9768 UAH za dolara wobec 27,8923 UAH za dolara w czwartek, kurs hrywny w stosunku do EURO ustalono na poziomie 33,2266 UAH za EURO wobec 33,1388 UAH za EURO dzień wcześniej.

prs   


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-