Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,84

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,84

Ukrinform
W środę 7 kwietnia 2021 roku Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 10 kopiejek do 27,8384 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara w dniu 7 kwietnia 2021 r. został ustalony na poziomie 27,8384 UAH za dolara wobec 27,939 UAH za dolara we wtorek, kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 32,898 UAH za euro wobec 32,8632 UAH za euro dzień wcześniej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-