Ministerstwo Cyfryzacji proponuje konsultacje dla startupów

Ministerstwo Cyfryzacji proponuje konsultacje dla startupów

Ukrinform
Ministerstwo Transformacji Cyfrowej i Ukraiński Fundusz Startupów uruchamiają bezpłatne konsultacje dla startupów na portalu Diya.Biznes.

Według Ukrinformu, poinformowała o tym służba prasowa resortu.

Należy zaznaczyć, że od teraz na portalu w sekcji „Porady” dostępna jest konsultacja „Pozyskiwanie funduszy na startupy i finansowanie venture dla MSP”.

Podczas bezpłatnych konsultacji startupy i przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się od Ukraińskiego Funduszu Startupów więcej o niuansach pozyskiwania dotacji lub funduszy venture, a także o konstruowaniu umów inwestycyjnych.

Dla tych, którzy zapisują się na konsultację po raz pierwszy, wymagana jest wstępna konsultacja na portalu Diya.Biznes. Podczas wstępnych konsultacji eksperci przygotują mapę drogową zawierającą przydatne informacje umożliwiające rozwiązanie problemu.

Dodatkowo na portalu Diya.Biznes dostępnych jest 55 innych rodzajów bezpłatnych konsultacji z obszarów usystematyzowania procesów biznesowych, sprzedaży, marketingu, pomocy prawnej itp.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-