„Leki Ukrainy” mogą zostać Scentralizowaną Organizacją Zakupową - Rada Ministrów

„Leki Ukrainy” mogą zostać Scentralizowaną Organizacją Zakupową - Rada Ministrów

Ukrinform
Gabinet Ministrów polecił Ministerstwu Rozwoju Gospodarczego, Handlu i Rolnictwa wyznaczenie Państwowej Spółki Akcyjnej „Leki Ukrainy” jako scentralizowanej organizacji zakupów.

Jak donosi korespondent Ukrinformu, odpowiednie polecenie zostało wydane na posiedzeniu rządu 20 stycznia.

„Zwracam się do Ministerstwa Gospodarki o poinstruowanie, aby opracowało kwestie związane z określeniem GAK „Leki Ukrainy” jako scentralizowaną organizację zaopatrzeniową oraz, jeśli to konieczne, o przekazanie do rozpatrzenia odpowiednich dokumentów Radzie Ministrów” - powiedziała wiceminister gospodarki Swetłana Panaiotidi.

Jak informowaliśmy, w październiku 2020 roku Gabinet Ministrów zgodził się na powołanie Natalii Galenko na wiceprzewodniczącą  Państwowej Spółki Akcyjnej „Leki Ukrainy”.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-