Narodowy Bank Ukrainy ustalił oficjalny kurs hrywny na 28,05

Narodowy Bank Ukrainy ustalił oficjalny kurs hrywny na 28,05

Ukrinform
W poniedziałek 18 stycznia 2021 roku Narodowy Bank Ukrainy ustalił oficjalny kurs hrywny do dolara na 28,0524 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs wymiany hrywny do dolara amerykańskiego na dzień 18 stycznia 2021 r. ustalono na 28,0524 UAH za dolara wobec 28,0609 UAH za dolara 15 stycznia, a kurs hrywny do euro wynosi 34,0121 UAH za euro wobec 33,9888 UAH za euro w piątek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-