Narodowy Bank wzmocnił oficjalny kurs hrywny

Narodowy Bank wzmocnił oficjalny kurs hrywny

Ukrinform
W poniedziałek 11 stycznia 2021 roku Narodowy Bank Ukrainy umocnił oficjalny kurs hrywny do dolara o 12 kopiejek do 28,2847 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 11 stycznia 2021 r. został ustalony na poziomie 28,2847 UAH za dolara wobec 28,4028 UAH za dolara 6 stycznia, a kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 34,909 UAH za euro wobec 34,846 UAH za euro w środę.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-