Narodowy Bank osłabił oficjalny kurs hrywny do 28,43

Narodowy Bank osłabił oficjalny kurs hrywny do 28,43

Ukrinform
We wtorek 5 stycznia 2021 r. Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny do dolara o 16 kopiejek do 28 431 hrywny za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 5 stycznia 2021 r. ustalono na poziomie 28,431 UAH za dolara wobec 28,2746 UAH za dolara dzień wcześniej, kurs hrywny do euro ustalono na poziomie 34,9389 UAH za euro wobec 34,7396 UAH za euro w poniedziałek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-