Narodowy Bank wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 28,35

Narodowy Bank wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 28,35

Ukrinform
W poniedziałek 28 grudnia 2020 roku Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 10 kopiejek do 28,3547 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara w dniu 28 grudnia ustalono na poziomie 28,3547 UAH za dolara wobec 28,4551 UAH za dolara 24 grudnia, kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 34,5511 UAH za euro wobec 34,6156 UAH za euro w czwartek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-