Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 28,24

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 28,24

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy we wtorek 8 grudnia 2020 r. wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 5 kopiejek do 28,2394 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny w stosunku do dolara USA w dniu 8 grudnia wynosi 28,2394 UAH za dolara wobec 28,2913 UAH za dolara dzień wcześniej, kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 34,2586 UAH za euro wobec 34,3895 UAH za euro w poniedziałek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-