Ministerstwo Finansów zakończyło negocjacje z MFW w sprawie projektu budżetu - 2021

Ministerstwo Finansów zakończyło negocjacje z MFW w sprawie projektu budżetu - 2021

Ukrinform
Ministerstwo Finansów pomyślnie zakończyło negocjacje z MFW w sprawie głównych parametrów projektu budżetu państwa na 2021 rok.

Był to jeden z głównych warunków wstępnych rozpoczęcia pierwszego przeglądu programu Stand-by dla Ukrainy wspólnie z MFW, ustalenia terminu wizyty misji Departamentu Europejskiego MFW i otrzymania kolejnej transzy. Ministerstwo Finansów informuje o zakończeniu negocjacji - informuje Ukrinform.

„Głównym celem negocjacji było sformułowanie wspólnej wizji głównych wskaźników budżetowych z MFW - ramy dla dochodów, wydatków i deficytu” - czytamy w oświadczeniu.

Ministerstwo Finansów codziennie konsultowało się z ekspertami Funduszu na temat możliwości finansowania deficytu i priorytetowych wydatków budżetowych w 2021 roku.

Generalnie parametry budżetu na 2021 rok pokrywają się z szacunkami specjalistów Funduszu, co było istotne dla kontynuacji udanej współpracy Ukrainy z MFW - informuje Ministerstwo Finansów.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-