Narodowy Bank osłabił oficjalny kurs hrywny na 28,38

Narodowy Bank osłabił oficjalny kurs hrywny na 28,38

Ukrinform
W czwartek 26 listopada 2020 r. Narodowy Bank Ukrainy obniżył oficjalny kurs hrywny o 1 kopiejkę do 28,3816 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 26 listopada został ustalony na poziomie 28,3816 UAH za dolara wobec 28,3741 UAH za dolara dzień wcześniej, kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 33,784 UAH za euro wobec 33,6801 UAH za euro w środę.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-