Bank Światowy przeznaczy 100 mln dolarów na gospodarkę kontrolowanego regionu Donbasu – Zełenski

Bank Światowy przeznaczy 100 mln dolarów na gospodarkę kontrolowanego regionu Donbasu – Zełenski

Ukrinform
Bank Światowy przeznaczy Ukrainie 100 mln dolarów na przywrócenie gospodarki na terytoriach kontrolowanego regionu Donbasu – napisał na Twitterze prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.

„Ukraina otrzyma 100 milionów dolarów z Banku Światowego na odbudowę gospodarki na linii rozgraniczenia” - napisał.

Prezydent podziękował prezesowi Banku Światowego Davidowi Malpassowi i dyrektorowi regionalnemu Banku Europy Wschodniej Arupowi Banerji za wspieranie integralności terytorialnej Ukrainy.

„Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi obywatele czuli się bezpiecznie, a regiony prosperowały i rozwijały się” - powiedział prezydent.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-