Ministerstwo Finansów zrealizowało sprzedaż obligacji skarbowych na sumę prawie 2 mld

Ministerstwo Finansów zrealizowało sprzedaż obligacji skarbowych na sumę prawie 2 mld

Ukrinform
Ministerstwo Finansów Ukrainy dokapitalizowało budżet państwa na sumę 1,96 mld hrywien ze sprzedaży krajowych obligacji skarbowych (OVDP) dnia 3 listopada.

Jak podawał Ukrinform, poinformowała o tym służba prasowa Ministerstwa Finansów.

„Zgodnie z wynikami lokowania obligacji pożyczki rządowej w dniu 3 listopada 2020 roku do budżetu państwa wpłynęło 1 955 053 000,00 UAH” - czytamy w komunikacie.

Jak podawał Ukrinform, Ministerstwo Finansów dokapitalizowało budżet państwa na sumę 395,6 mln hrywien ze sprzedaży krajowych obligacji skarbowych (OVDP) dnia 27 października.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-