Narodowy Bank Ukrainy osłabił kurs hrywny do 27,83

Narodowy Bank Ukrainy osłabił kurs hrywny do 27,83

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy osłabił w czwartek, 10 września 2020 roku, oficjalny kurs hrywny o 3 kopiejki - do 27,8296 UAH za dolara - podał NBU na swojej stronie internetowej, informuje Ukrinform.

Oficjalny kurs hrywny w stosunku do dolara amerykańskiego ustalono na poziomie 27,8296 UAH za dolara wobec 27,8032 za dolara w środę, kurs hrywny w stosunku do EURO ustalono na poziomie 32,7680 UAH za EURO wobec 32,7980 UAH za EURO dzień wcześniej.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-