Na Ukrainie popyt na używane samochody w sierpniu wzrósł o 35%

Na Ukrainie popyt na używane samochody w sierpniu wzrósł o 35%

Ukrinform
W sierpniu 2020 roku Ukraińcy zarejestrowali 32800 używanych importowanych samochodów osobowych, czyli o 35% więcej niż w sierpniu 2019 roku.

Według Ukrinformu, podało taką informację Stowarzyszenie Producentów Samochodów Ukrainy (Ukravtoprom).

Zwraca się uwagę, że w sumie udział używanych samochodów zagranicznych stanowił 82% wszystkich samochodów osobowych zarejestrowanych w sierpniu.

Najpopularniejszym używanym samochodem osobowym zarejestrowanym przez Ukraińców w sierpniu był Renault Megane – 1926 samochodów.

Drugą najpopularniejszą marką był Volkswagen Passat, który w sierpniu osiągnął poziom rejestracji 1848 egzemplarzy wśród samochodów używanych.

Trzecie miejsce zajęła Skoda Octavia - 1672 rejestracje.

Czwarte miejsce zajął samochód Volkswagen Golf - 1526 egzemplarzy zarejestrowanych w sierpniu.

Piąte miejsce zajął Ford Focus - 1244 samochody.

W sumie w okresie styczeń - sierpień 2020 roku prawie 206500 sprowadzonych używanych aut otrzymało ukraińskie rejestracje, czyli 4 razy więcej rejestracji niż nowych samochodów w tym samym okresie.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-