Przedsiębiorca musi mieć pewność, że jego prawa są chronione - Zełenski

Przedsiębiorca musi mieć pewność, że jego prawa są chronione - Zełenski

Ukrinform
Przedsiębiorca musi mieć pewność, że jego prawa są chronione.

Według Ukrinformu, powiedział to prezydent Wołodymyr Zełenski, gratulując przedsiębiorcom z powodu ich święta zawodowego - Dnia Przedsiębiorcy, informuje strona szefa państwa.

„Chcę Państwa zapewnić, że wspólnie z Państwem będziemy aktywnie kontynuować rozpoczęte reformy - deregulację działalności gospodarczej i zrobimy wszystko, aby państwo nie ingerowało w Państwa wysiłki na rzecz wdrażania innowacyjnych pomysłów. Przedsiębiorca musi mieć pewność, że jego prawa są chronione, aktywnie bronić swoich pozycji na wszystkich poziomach i w rezultacie odczuwać zmiany na lepsze”- zaznaczył Prezydent.

Wyraził przekonanie, że dzięki talentowi przedsiębiorczości „będziemy w stanie zbudować silną i rozwiniętą gospodarczo Ukrainę”.

Dzień Przedsiębiorcy obchodzony jest w pierwszą niedzielę września, od 1998 roku.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-