Narodowy Bank wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 12 kopiejek

Narodowy Bank wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 12 kopiejek

Ukrinform
W poniedziałek 27 lipca 2020 roku Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 12 kopiejek do 27,7559 UAH za dolara wobec 27,8779 UAH za dolara w piątek - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara ustalono na 27,7559 UAH za dolara wobec 27,8779 UAH za dolara w piątek, a kurs hrywny do euro ustalono na 32,2246 UAH za euro wobec 32,2366 UAH za euro 24 lipca.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-