Narodowy Bank umocnił hrywnę do 27,13

Narodowy Bank umocnił hrywnę do 27,13

Ukrinform
We wtorek, 7 lipca 2020 r. Narodowy Bank Ukrainy umocnił oficjalny kurs hrywny na 4 kopiejki do 27,1269 UAH za dolara wobec 27,1716 UAH za dolara w poniedziałek. - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego został ustalony na 27,1269 UAH za dolara wobec 27,1716 UAH za dolara w poniedziałek, a kurs hrywny do euro został ustalony na 30,7226 UAH za euro wobec 30,5069 UAH za euro dzień wcześniej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-