Prawie 30 ukraińskich firm bierze udział w targach Fruit logistica w Berlinie

Prawie 30 ukraińskich firm bierze udział w targach Fruit logistica w Berlinie

zdjęcie, wideo
Ukrinform
Blisko 30 ukraińskich firm bierze udział w specjalistycznych targach Fruit logistica 2020, które odbywają się w Berlinie w dniach 5-7 lutego.

Informacja została podana przez korespondenta Ukrinformu.

Zdecydowana większość firm - producentów i eksporterów produktów owocowych i warzywnych - jest reprezentowana na skonsolidowanym stoisku w dwóch projektach - „jagodowym” (dziesięciu producentów jagód z całej Ukrainy) i „południowym” (reprezentowanym przez dwanaście firm z sześciu regionów).

Takie skonsolidowane stoisko jest obecne na targach w Berlinie trzeci rok z rzędu i jest organizowane przy pomocy ITC na Ukrainie (Międzynarodowe Centrum Handlu) wraz z agencją ONZ i WTO.

International Trade Centre realizuje obecnie 2 projekty na Ukrainie, oba wspierane przez UE. Darczyńcami są Ambasada Szwecji i Delegatura UE na Ukrainie. W ramach projektów Centrum pomaga przedsiębiorstwom zajmującym się uprawą lub przetwarzaniem warzyw, owoców i jagód z wejściem na rynki zagraniczne. Na targach organizowane są spotkania firm z partnerami z UE.

Kilka firm ma samodzielne stoiska.

Targi w Berlinie stały się już największą międzynarodową imprezą dla branży świeżych owoców. 3300 wystawców z 93 krajów reprezentuje na niej swoje produkty.

W związku z epidemią koronawirusa w Chinach ponad 50% chińskich firm odmówiło udziału w targach.

Organizatorzy spodziewają się, że w dniach 5-7 lutego 2020 roku targi odwiedzi ponad 78 tysięcy specjalistów i handlowców z ponad 130 krajów.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-