Narodowy Bank Ukrainy osłabił kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy osłabił kurs hrywny

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy we wtorek 12 listopada 2019 roku osłabił oficjalny kurs hrywny na 1 kopiejkę do 24,5110 hrywien za dolara amerykańskiego wobec 24,5019 hrywien za dolara w poniedziałek - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego wynosi 24,5110 hrywien wobec 24,5019 hrywien za dolara w poniedziałek, kurs wymiany UAH/EURO ustala się na 27,0626 hrywien wobec 27,0354 hrywien 11 listopada.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-