Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs wymiany hrywny

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs wymiany hrywny

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy w piątek 13 września 2019 r. wzmocnił oficjalny kurs wymiany hrywny o 14 kopiejek - do 24,8312 UAH za dolara wobec 24,9688 UAH za dolara w czwartek- podał NBU na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs wymiany hrywny UAH/USD ustalono na poziomie 24,8312 UAH za dolara wobec 24,9688 UAH za dolara w czwartek, kurs hrywny w stosunku do EURO ustalono na poziomie 27,2224 UAH wobec 27,4732 UAH za EURO dzień wcześniej.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-