Zełenski spotkał się z Kołomojskim: rozmawiali o biznesie i energetyce

Zełenski spotkał się z Kołomojskim: rozmawiali o biznesie i energetyce

Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski spotkał się z biznesmenem, byłym przewodniczącym Dniprowskiej Okręgowej Administracji Państwowej Ihorem Kołomojskim.

O tym poinformowało Biuro Prezydenta na Facebooku.

„W Biurze Prezydenta rozmawiali o prowadzeniu interesów na Ukrainie. Mówili także o sektorze energetycznym”, czytamy w oświadczeniu.

Biuro Prezydenta przypomniało, że w czerwcu podczas forum „Dialog między biznesem a rządem” Wołodymyr Zełenski wezwał przedsiębiorców do inwestowania w modernizację infrastruktury Donbasu. Ponadto zwrócił się do przedstawicieli wielkiego biznesu z prośbą o wspomaganie państwa w rozwiązywaniu problemów społecznych.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-