Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs wymiany hrywny

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs wymiany hrywny

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy w środę 11 września 2019 roku wzmocnił oficjalny kurs hrywny na 14 kopiejek do 24,8823 hrywien za dolara amerykańskiego wobec 25,0266 hrywien za dolara we wtorek - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego wynosi 24,8823 hrywien wobec 25,0266 hrywien za dolara we wtorek, kurs wymiany UAH/EURO ustala się na 27,4700 hrywien wobec 27,6118 hrywien 10 września.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-