Rada Ministrów powołała byłego prezydenta Warszawy na Rzecznika Praw Przedsiębiorców Ukrainy

Rada Ministrów powołała byłego prezydenta Warszawy na Rzecznika Praw Przedsiębiorców Ukrainy

Ukrinform
Rada Ministrów Ukrainy zatwierdziła decyzję Rady Nadzorczej Rzecznika Praw Przedsiębiorców o wyborze byłego Prezydenta Warszawy, posła do polskiego parlamentu - Marcina Święcickiego, na nowego Rzecznika Praw Przedsiębiorców.

Odpowiednie zarządzenie nr 652-р z 21 sierpnia został opublikowany na stronie internetowej Rady Ministrów.

„Zatwierdzić decyzję Rady Nadzorczej Rzecznika Praw Przedsiębiorców z dnia 30 lipca 2019 r. w sprawie powołania na rzecznika przedsiębiorców Marcina Święcickiego” - czytamy w dokumencie.

Zarządzenie wchodzi w życie 12 października 2019 r.

Przypomnijmy, w lutym 2019 r. dotychczasowy rzecznik Algirdas Semeta podjął decyzję o nieprzedłużeniu umowy, która wygasła w maju 2019 r., ale zgodził się pozostać na stanowisku do października.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-