W centrum Kijowa wybuchł granat, są zabici

W centrum Kijowa wybuchł granat, są zabici

zdjęcie, wideo
Ukrinform
Według wstępnych danych dwie osoby zginęły w wyniku wybuchu granatu w centrum stolicy.

Jest to zgłaszane przez „Kijów operacyjny”.

„Około 22:00 na ulicy Puszkina 34, usłyszano eksplozję w pobliżu wejścia do budynku. Według wstępnych informacji, rozegrał się konflikt między ochroniarzem a człowiekiem, który służył we wschodniej Ukrainie. Następnie mężczyzna wyjął granat, który wybuchł w jego prawej ręce”, podaje komunikat.

Obaj mężczyźni zginęli na miejscu. Ponadto odłamki zraniły dwie kobiety, z których jedna została hospitalizowana.

Według kijowskiej policji, na miejsce zdarzenia przybyły grupy dochodzeniowe i operacyjne oraz grupa z głównego wydziału policji, saperzy i lekarze.

„Po przyjeździe funkcjonariusze organów ścigania znaleźli dwóch mężczyzn bez oznak życia, a kobietę z obrażeniami ciała hospitalizowano. Funkcjonariusze policji ustalają okoliczności zdarzenia. Rozstrzygana jest kwalifikacja prawna danego wydarzenia”, podano w policji.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-