Hontarewa powiedziała, że w nocy został spalony ​​jej dom pod Kijowem WIDEO

Hontarewa powiedziała, że w nocy został spalony ​​jej dom pod Kijowem WIDEO

Ukrinform
Niezidentyfikowane osoby spaliły dom byłej szefowej Narodowego Banku Ukrainy Walerii Hontarewy we wsi Horenyczi pod Kijowem – powiedziała NW Hontarewa.

Powiedziała również, że ​​napastnicy wrzucili za ogrodzenie butelkę z mieszanką zapalającą.

Dom jest całkowicie spalony. Strażacy nie mogli go ugasić.

Przypomnimy, 30 sierpnia szefowa NBU poinformowała, że została potrącona przez samochód w centrum Londynu. W związku z tym jest w szpitalu. Przeszła jedną operację, w najbliższych dniach lekarze przeprowadzą jeszcze jedną.

Ponadto w nocy z 5 września nieznani ludzie nalali benzyny i podpalili samochód zarejestrowany na jej synową, która nazywa się także Walerija Hontarewa.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-