W regionie nikołajewskim znaleziono zastrzelonego kandydata na posła

W regionie nikołajewskim znaleziono zastrzelonego kandydata na posła

Ukrinform
W Nikołajewszczynie znaleziono zabitego kandydata na deputowanego Ukrainy - policja podejrzewa samobójstwo.

Zostało to zgłoszone w departamencie Państwowej Policji Ukrainy w regionie nikołajewskim.

„16 lipca około 19:30 w mieście Perwomajsk w boksie kompanii na ulicy Gwardyjskiej strażnicy znaleźli ciało 56-letniego dyrektora, kandydata na deputowanego Ukrainy, z raną postrzałową”, podano w oświadczeniu.

Na miejsce zdarzenia przybył zespół śledczy kierowany przez szefa departamentu policji w Perwomajsky Andreja Garastiuka.

Główna wersja to samobójstwo. Obok ciała zmarłego znajdował się karabin myśliwski. Wiadomo, że kandydat na posła strzelił do siebie w obszarze klatki piersiowej.

Zgodnie z tym faktem postępowanie karne wszczęto na podstawie części 1 art. 115 Kodeksu Karnego Ukrainy, zgodnie z wymogami procedury w takich przypadkach. Kontynuowane są priorytetowe działania dochodzeniowe. Wszystkie okoliczności tragedii i jej przyczyny są ustalane.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-