Na liście do wymiany znajduje się 35 Ukraińców, wśród nich Suszczenko – Feygin

Na liście do wymiany znajduje się 35 Ukraińców, wśród nich Suszczenko – Feygin

Ukrinform
Na liście do wymiany zatrzymanych osób między Ukrainą a Rosją znajduje się 35 Ukraińców napisał rosyjski adwokat Mark Feygin na Twitterze.

„Według moich danych wymiana dotyczy 35 osób. 24 marynarzy i 11 skazanych Ukraińców: Sencow, Suszczenko, Paniw, Kolczenko, Kłych, Karpiuk, Hryb, Syzonowycz, Bałuch, Artur Panow, Bekirow” - napisał.

Przypomnijmy, między Kijowem a Moskwą planowana jest wymiana osób zatrzymanych. Jednak nie ma jeszcze oficjalnych informacji.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-