Ukrainka Decha zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Europy w Podnoszeniu Ciężarów w 2021 roku

Ukrainka Decha zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Europy w Podnoszeniu Ciężarów w 2021 roku

Ukrinform
Piątego dnia mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów w Moskwie skarbonka reprezentacji Ukrainy została uzupełniona kolejnym „złotem”.

Mistrzynią kontynentu została Iryna Decha z Charkowa (kategoria wagowa do 76 kg), która łącznie podniosła 248 kg (113 kg w rwaniu + 135 kg w porzucie); drugie i trzecie wyniki pokazali Rosjanie, odpowiednio Irina Sotiewa - 246 kg (112 + 134) i Anastazja Romanova - 243 kg (111 + 132), donosi Ukrinform.

Przypomnijmy, że wcześniej Kamila Konotop z reprezentacji Ukrainy (kategoria wagowa do 55 kg) zdobyła złoty medal w mistrzostwach, a brązowym medalistą został Dmytro Woronowski (kategoria wagowa 55 kg).

Mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów potrwają do 11 kwietnia.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-