Łomaczenko i Crolla wzięli udział w otwartym treningu przed walką w Los Angeles WIDEO

Łomaczenko i Crolla wzięli udział w otwartym treningu przed walką w Los Angeles WIDEO

Ukrinform
Mistrz wagi lekkiej WBA i WBO ukraiński bokser Wasilij Łomaczenko i brytyjski pretendent do tytułu Anthony Crolla przeprowadzili otwarty trening.

Otwarty trening Wasyla Łomaczenko i Anthony Crolla przed walką o tytuł, która odbędzie się 12 kwietnia, odbyło się w Ukraińskim Centrum Kultury w Los Angeles.

Wideo otwartego treningu:

Przypomnijmy, walka Łomaczenko - Crolla odbędzie się 12 kwietnia w słynnym Staples Center w Los Angeles (USA). Stawką będą pasy wagi lekkiej WBA i WBO. Zgodnie z umową Wasilij Łomaczenko otrzyma 2,2 miliona dolarów, Anthony Crolla otrzyma milion dolarów.

Ukraiński bokser podczas wieczoru bokserskiego będzie wspierany przez światowego mistrza wagi ciężkiej (do 79,4 kg) według wersji WBC Ołeksandra Hwozdyka.

Wasilij Łomaczenko zdobył tytuł mistrza wagi lekkiej WBA w walce z Jorge Linaresem, a w grudniu ubiegłego roku zdobył pas WBO w walce z Jose Pedrazą. Crolla był wcześniej mistrzem świata WBA. W ostatniej walce Brytyjczyk pokonał indonezyjskiego boksera Daud Yordana

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-