Dmytro Pidruczny wywalczył złoty medal na mistrzostwach świata w biathlonie w biegu pościgowym

Ukrinform
27-letni ukraiński biathlonista Dmytro Pidruczny został mistrzem świata w biegu pościgowym (12,5 km) podczas Mistrzostw Świata w szwedzkim Oestersund.

Dmytro Pidruczny (2 błędy) z przewagą 8,3 sekundy pokonał lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w Norwega Johannesa Bo (5 błędów), który zdobył „srebro”. Na trzecim miejscu uplasował się Francuz Quentin Fillon (3 błędy).

Ruslan Tkalenko (2 błędy) zajął 38. miejsce.

Dmytro Pidruczny wygrał historyczne "złoto". Po raz pierwszy ukraiński biathlonista zdobył medal w biegu pościgowym mężczyzn Pucharu Świata.

Mistrzostwa świata w biathlonie zakończą się 17 marca.

Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»