Switolina awansował do czwartej rundy w Australian Open, pokonując Chinkę Shuai Zhang

Switolina awansował do czwartej rundy w Australian Open, pokonując Chinkę Shuai Zhang

Ukrinform
Pierwsza rakieta Ukrainy Elina Switolina wygrała z Chinką Shuai Zhang w trzeciej rundzie Australian Open, pierwszego turnieju tenisowego w sezonie serii Grand Slam.

Australian Open odbywa się w Melbourne (całkowita pula nagród - 44,5 miliona USD).

Mecz, który trwał 2 godziny i 55 minut, wygrała 24-letnia charkowianka z wynikiem 4:6, 6:4, 7:5, donosi Ukrinform.

W następnej rundzie, Switolina (WTA 7) będzie grać albo z Belgijką Elise Mertens (WTA 12), albo z Amerykanką Madison Keys (WTA 17).

Dla Eliny jest to siódme Melbourne w karierze. Teraz do Switoliny należy najlepszy rezultat w Australian Open wśród ukraińskich kobiet w grze pojedynczej - ćwierćfinał (w 2018 r.).

Australian Open zakończy się 27 stycznia.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-