Usik – najlepszym bokserem na świecie, wg ESPN

Usik – najlepszym bokserem na świecie, wg ESPN

Ukrinform
W 2018 roku ukraiński bokser zdobył wszystkie pasy mistrzowskie w najważniejszym tytule wagi ciężkiej.

Absolutny mistrz świata w wadze ciężkiej Aleksander Usik był uznany za najlepszego boksera na świecie według stacji telewizyjnej ESPN

W 2018 r. Ukrainiec wygrał trzy pojedynki: z Mairisem Briedisem, Muratem Gassijewem i Tony Bellewem. Usik został pierwszym zwycięzcą World Boxing Super Series i zdobył wszystkie najważniejsze pasy w wadze ciężkiej.

Wcześniej take wyróżnienie otrzymywali: Wasil Łomaczenko, Mikey Garcia, Anthony Joshua i Maurice Hooker.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-