Eddie Hearn: Joshua spotka się z Usikiem w ciągu najbliższych 3 lat

Eddie Hearn: Joshua spotka się z Usikiem w ciągu najbliższych 3 lat

Ukrinform
Eddie Hearn powiedział, kiedy brytyjski bokser Anthony Joshua może spotkać się na ringu z ukraińskim bokserem - Aleksandrem Usikiem.

Promotor mistrza świata w wadze ciężkiej WBA / WBO / IBF / IBO brytyjskiego boksera Anthony Joshua i absolutnego mistrza świata w cruisercie – Ukraińca, Aleksandra Usika, nazwał potencjalnych rywali Joshuy w ciągu najbliższych 3 lat.

„Wilder, Fury, zwycięzca drugiej walki White - Chisora, Aleksander Usik, Louis Ortiz - Ze wszystkimi tymi bokserami Anthony Joshua będzie walczył w ciągu najbliższych trzech lat" - cytuje Hearna klitsch-brothers.com.

Jak donosił Ukrinform, Anthony Joshua odbędzie kolejną walkę 13 kwietnia 2019 r. w Londynie, ale nikt jeszcze nie zna jego przeciwnika.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-