Na Majdanie i Placu Michajłowskim zakwitło 100 000 tulipanów

Na Majdanie i Placu Michajłowskim zakwitło 100 000 tulipanów

zdjęcie
Ukrinform
Na centralnych placach Kijowa - Placu Niepodległości i Placu św. Michała - zakwitło 100 000 tulipanów ku czci poległych bohaterów Niebiańskiej Sotni i z okazji 30-lecia niepodległości Ukrainy.

Jak donosi Ukrinform, tulipany stolicy przekazał Konsulat Honorowy Ukrainy w Amsterdamie.

Tulipany na Placu Niepodległości / Zdjęcie: Hiennadij Minczenko, Ukrinform

Kwiaty posadzono w Kijowie w listopadzie ubiegłego roku.

Podczas sadzenia tulipanów Konsul Honorowy powiedział, że podziwia odwagę narodu ukraińskiego podczas rewolucji godności. A 100 tysięcy tulipanów symbolizuje szacunek Holendrów dla bohaterów i bohaterek Niebiańskiej Sotni.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-