Zełenski złożył Ukraińcom życzenia bożonarodzeniowe

Zełenski złożył Ukraińcom życzenia bożonarodzeniowe

wideo
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski złożył życzenia Ukraińcom, którzy właśnie obchodzili Wigilię Bożego Narodzenia.

Jak donosi Ukrinform, wideo z życzeniami zostało opublikowane na stronie głowy państwa na Facebooku.

„Serdecznie składam życzenia milionom ukraińskich rodzin z okazji świąt Bożego Narodzenia. Nie ma lepszego dnia na wzajemne zrozumienie, więc niech radość i ciepło tego święta zjednoczy nasz kraj” - powiedział Prezydent.

Dodał, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia są „szczególne” i wezwał do przypomnienia, że ważną zasadą chrześcijaństwa jest troska i troska o innych.

Prezydent poprosił, aby tradycyjne kolędowanie było bezpieczne dla zdrowia.

„Życzę wszystkim Wesołych Świąt! Życzę wszystkim szczęścia, sukcesów, pomyślności i oczywiście dobrego zdrowia, aby poczuć aromat i smak pachnącej kutii i wszystkich 12 dań na stole! Dbajcie o siebie, swoje rodziny i naszą Ukrainę! Chrystus się urodził! Chwała Jemu! ”- powiedział Zełenski.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-