Forum „Europa-Ukraina” rozpoczyna się w polskim Rzeszowie

Forum „Europa-Ukraina” rozpoczyna się w polskim Rzeszowie

zdjęcie
Ukrinform
13. Forum Europa-Ukraina rozpoczyna się w Rzeszowie w południowo-wschodniej Polsce.

W ciągu dwóch dni na forum odbędzie się 30 paneli dyskusyjnych na aktualne tematy związane z sytuacją wewnętrzną Ukrainy, a także miejscem Ukrainy w Europie – donosi korespondent Ukrinform.

„Głównym tematem forum jest kwestia kontynuacji reform i modernizacji Ukrainy w sytuacji zmiany władzy w kraju w wyniku wyborów prezydenckich i parlamentarnych” - informują organizatorzy forum.

Należy zauważyć, że dyskusje na forum koncentrują się na kluczowych zagadnieniach związanych z modernizacją i rozwojem potencjału gospodarczego Ukrainy, szansami dla regionów i współpracą z partnerami z Polski i innych krajów europejskich. Forum porusza kwestie rozwoju samorządu lokalnego, społeczeństwa obywatelskiego i bezpieczeństwa Ukrainy.

Forum Europa-Ukraina rozpoczęło się w Rzeszowie / Zdjęcie: Jurij Banachewycz

W forum bierze udział około 800 uczestników z Ukrainy, Polski i innych krajów.

W ramach forum odbywają się targi wschodnie, na których reprezentują swoje możliwości ukraińskie regiony i przedsiębiorstwa

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-