Delegacja Ukrainy bierze udział w „Zielonym Tygodniu” w Berlinie

Delegacja Ukrainy bierze udział w „Zielonym Tygodniu” w Berlinie

zdjęcie
Ukrinform
Delegacja ukraińska na czele z kierownictwem Ministerstwa Gospodarki uczestniczy w Światowym Forum Żywności i Rolnictwa w ramach „Zielonego Tygodnia 2020” (Berlin) – donosi służba prasowa Ministerstwa Gospodarki.

„W dniach 16–18 stycznia w Berlinie (Niemcy) ukraińska delegacja pod przewodnictwem wiceministra rozwoju gospodarczego, handlu i rolnictwa Ukrainy - przedstawiciela handlowego Ukrainy Tarasa Kaczki oraz z udziałem wiceministra Tarasa Wysockiego, uczestniczy w Światowym Forum Żywności i Rolnictwa (GFFA - 2020) w ramach 85. Międzynarodowej Wystawy Rolniczej „Grune Woche - 2020” („Zielony Tydzień - 2020” - red.)”, - czytamy w komunikacie.

Służba prasowa dodała, że ​​wiceministrowie gospodarki wezmą udział w dyskusjach panelowych na temat osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju, handlu w czasach zmianam klimatu, międzynarodowego handlu produktami rolnymi z Europą Wschodnią i Azją, a także zabiorą głos na berlińskiej konferencji szefów ministerstw rolnictwa.

Ponadto przewiduje się udział Wysockiego w oficjalnym otwarciu Zielonego Tygodnia-2020, w ramach dyskusji panelowej „Rozwój ukraińskiego rolnictwa: szanse na handel niemiecki” i w innych wydarzeniach.

Program forum obejmuje udział oficjalnej delegacji w 16. spotkaniu Ukraińsko-Niemieckiego Komitetu Rolnego, szereg dwustronnych spotkań z szefami ministerstw rolnictwa innych krajów, dyskusje panelowe ekspertów, wizyty na krajowych stoiskach wystawowych i oficjalne wizyty w ambasadach różnych krajów.

Grune Woche 2020 (Zielony Tydzień 2020) odbędzie się w dniach 17–26 stycznia. To jedna z największych i najbardziej prestiżowych wystaw rolniczych na świecie, która została założona w Berlinie w1926 r.

Każdego roku w Berlinie odbywa się ponad 300 forów, seminariów, konferencji i spotkań komitetów. Wystawa jest także platformą dla Światowego Forum Żywności i Rolnictwa (GFFA).

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-