Na Krymie miejscowi patrioci podnieśli flagę Ukrainy WIDEO

Na Krymie miejscowi patrioci podnieśli flagę Ukrainy WIDEO

Ukrinform
W mieście Sudak na terytorium czasowo okupowanego Krymu miejscowi patrioci podnieśli flagę państwową Ukrainy.

Informacja została podana na Facebooku przez doradcę przewodniczącego Regionalnej Administracji Państwowej Chersoniu Bogdana Kowalowa.

„Dziś rano ukraińską flagę podnieśli miejscowi patrioci Ukrainy na terytorium Autonomicznej Republiki Krymu tymczasowo okupowanej przez Federację Rosyjską w mieście Sudak ku pamięci czterech poległych żołnierzy w dniu 6 sierpnia 2019 roku w strefie działań Operacji Sił Połączonych”, napisano w oświadczeniu.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-