Liczba przesiedleńców wewnętrznych z okupowanego Krymu i Donbasu przekroczyła 1 mln 374 tysięcy

Liczba przesiedleńców wewnętrznych z okupowanego Krymu i Donbasu przekroczyła 1 mln 374 tysięcy

Ukrinform
Na Ukrainie rośnie liczba przesiedleńców z okupowanego Krymu i Donbasu. Dziś jest zarejestrowane 1 milion 376 tysięcy 517 osób - podaje Ministerstwo Polityki Społecznej Ukrainy.

„Na 22 kwietnia 2019 r., według Jednolitej Bazy Danych o Wewnętrznych Przesiedleńcach, zarejestrowano 1 376 517 przesiedleńców z czasowo okupowanych terytoriów obwodów donieckiego i ługańskiego i Autonomicznej Republiki Krymu” - powiedział minister.

Przypomnijmy, tydzień temu Ministerstwo Polityki Społecznej Ukrainy poinformowało, że na 15 kwietnia liczba zarejestrowanych osób wewnętrznie przesiedlonych z Krymu i Donbasu wyniosła 1 mln 374 tys. 806 osób.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-