Muzeum Braci Kliczko jest jednym z miejsc, które trzeba odwiedzić w Kijowie

Muzeum Braci Kliczko jest jednym z miejsc, które trzeba odwiedzić w Kijowie

Ukrinform
Kyiv Film Commission stworzyła krótki filmik o najważniejszych miejscach stolicy Ukrainy.

Na liście miejsc, które turyści muszą odwiedzić w Kijowie znalazło się też Muzeum Braci Kliczko - podaje klitschko-brothers.com.

„Kijów jest spokojnym i bezpiecznym miastem i jest bardzo ekscytujący. Zbocz z powszednich europejskich szlaków turystycznych i odkryj dla siebie miasto, w którym nie byłeś ”- mówi główne motto filmu.

Przypomnijmy, platforma streamingowa DAZN podwoiła ofertę dla ukraińskiego boksera, byłego mistrza świata wagi ciężkiej Wołodymyra Kliczko, za powrót na ring. DAZN oferuje ukraińskiemu bokserowi kontrakt na trzy walki,`zgodnie z którym jego honorarium wyniesie 80 mln dolarów (ponad 2 mld hrywien).

Podobno Wołodymyr Kliczko wznowił już trening. Obecnie przebywa w Kijowie, gdzie prowadzi zajęcia.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-